2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult - En (1) Projektingenjör till Omvärld Program Hässleholm-Lund
Beskrivning: Resurskonsult - En (1) Projektingenjör till Trafikverekt Stora Projekt, Omvärld Program Hässleholm-Lund.
Intern identifierare: KOM-420937
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult - En (1) Projektingenjör till Omvärld Program Hässleholm-Lund