2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement, Pallet Cargo Nets
Beskrivning: Ramavtal lastsäkringsnät
Intern identifierare: 23FMVU10039
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39541210 Knutna nät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: FM behöver ta fram ett ramavtal för att återanskaffa lastsäkringsnät till flygtransport.
Intern identifierare: Framework Agreement, Pallet Cargo Nets