Forskningsrådet Formas upphandlar avtal med en webbyrå som ska utveckla och designa en ny webbplats för vår webbtidning Extrakt. Uppdraget omfattar efterföljande förvaltning av webbsidan. Ytterligare uppdrag kan tillkomma.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen