Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal storköksarbeten
Referensnummer: Dnr 2.2.1-282-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50880000 Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen