389033-2019 - ÄndringSverige-Ljungby: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjningstjänster i Ljungby kommun
Referensnummer: AVT 2019-0045
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av snöröjningstjänster i Ljungby kommun.