389080-2024 - Resultat
Sverige – Social omsorg med inkvartering – Drift av LSS boenden Rådanvägen och Linnésväg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av LSS boenden Rådanvägen och Linnésväg
BeskrivningSollentuna kommun bjuder in intresserade anbudsgivare att lämna anbud avseende drift av servicebostad enligt LSS på Rådanvägen samt på Linnés väg.
Intern identifierareSK2022-0420
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDrift av LSS boenden Rådanvägen och Linnésväg
Intern identifierareDrift av LSS boenden Rådanvägen och Linnésväg