2. Förfarande
Förfarande
Titel: Weapon bag
Beskrivning: This procurement concerns a framework agreement for the supply of weapon bags to meet the Swedish Police Authority's needs nationwide.
Intern identifierare: A326.609/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
Ytterligare klassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning, 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Weapon bag