See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Förmedling av busstransporter
Beskrivning: Avser förmedlingstjänst av busstransporter av asylsökande samt personal hos Migrationsverket över hela landet.
Intern identifierare: MVA-2026-01237
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000