2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, förebyggande underhåll, reservdelar samt nyanskaffning och installation av luftavfuktare
Beskrivning: Service, förebyggande underhåll, reservdelar samt nyanskaffning och installation av luftavfuktare
Intern identifierare: 23SVOA313
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service, förebyggande underhåll, reservdelar samt nyanskaffning och installation av luftavfuktare
Ytterligare klassificering (cpv): 42520000 Ventilationsutrustning