3893-2022 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Huddinge: Konsulttjänster för personalförvaltning
Ändringsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NMI System & Tjänster
Referensnummer: 2021/184
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Tjänster & system för att utföra NMI inom SRV.