389301-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skrivare och kurvskrivare – Two-photon polymerization (2PP) 3D printing system
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTwo-photon polymerization (2PP) 3D printing system
BeskrivningTwo-photon polymerization (2PP) 3D printing system
Intern identifierareV 2026/815
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTwo-photon polymerization (2PP) 3D printing system