389324-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kläder, skor, väskor och tillbehör – High-visibility Sleeves
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHigh-visibility Sleeves
BeskrivningThis procurement concerns a contract regarding high-visibility sleeves for the Swedish Police Authority.
Intern identifierareA343.702/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18140000 Tillbehör till arbetskläder, 18410000 Specialkläder, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 35113440 Reflekterande västar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHigh-visibility Sleeves