See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentala implantat och benersättning
Beskrivning: Upphandling av helkäksimplantat, singeltandsimplantat, skruvar, instrument och benersättningsmaterial.
Intern identifierare: VF2023-00019
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: se upphandlingsdokumenten.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: se upphandlingsdokumenten.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Ytterligare klassificering (cpv): 33138000 Produkter för tandproteser och tandreglering