389524-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Strategisk kommunikationsbyrå
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk kommunikationsbyrå
BeskrivningUpphandlingen syftar till att teckna avtal som tillgodoser Region Hallands behov av tjänster inom varumärkes- och kommunikationsstrategi.
Intern identifierareRS240971
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000