2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distributed Fiber Optics Sensing Interrogators
Beskrivning: Lund University is issuing an invitation to tender for Distributed Fiber Optics Sensing Interrogators.
Intern identifierare: V 2026/1154
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Distributed Fiber Optics Sensing Interrogators