2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult delprojektledare mät i Projekt spår- och växelbyte Kil-Torsby
Beskrivning: Projekt spår- och växelbyte Kil-Torsby är i behov av en delprojektledare mät för att säkerställa att alla mätarbeten utförs på rätt sätt. Förstärka beställarorganisation för att säkerställa entreprenaden utförs på ett fackmannamässigt sätt samt att följer regelverk som krävs.
Intern identifierare: KOM-420029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult delprojektledare mät i Projekt spår- och växelbyte Kil-Torsby