2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagring, montering och utkörning av kärl, Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar lagring, montering och utkörning/utsättning av kärl inom Gästrike återvinnares verksamhetsområde (Gävle, Hofors, Ockelbo, Sandviken och Älvkarleby).
Intern identifierare: 14332
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lagring, montering och utkörning av kärl, Gästrike återvinnare