2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fiberutbyggnad Ulvön
Beskrivning: Entreprenaden avser mark- och fiberarbeten inom projekt Bredband 2020 för fiberutbyggnad på norra Ulvön i Örnsköldsviks kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99273:Lot:1