2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsledningssystem
Beskrivning: Upphandling av parkeringsledningssystem, molnlösning med admingränssnitt ink. teknik och skyltar.
Intern identifierare: ALLM.2025.432
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 34926000 Parkeringsledningssystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000