389692-2026 - Resultat
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjuts med taxi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts med taxi
BeskrivningUpphandlingen avser skolskjuts med taxi för Höörs Kommun.
Intern identifierareBUN-2025-00114
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkolskjuts med taxi