See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning av truckar samt service och underhåll
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2025-O000083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar, 42415100 Lyfttruckar, 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Intern identifierare: 1677528-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Delområde 1 Motviktstruckar, skjutstativtruckar, ledstaplare, låglyftare
Intern identifierare: 1741808-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Plocktruck utan gafflar med tillhörande vagn/dragtruck
Intern identifierare: 1741826-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 Plocktruck
Intern identifierare: 1750500-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 Sittruck 3-4 ton
Intern identifierare: 1738318-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 5 Sittruck 6 ton
Intern identifierare: 1738319-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde 6 Begagnad Sittruck 6 ton
Intern identifierare: 1738321-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Delområde 7 Service och underhåll
Intern identifierare: 1738317-7
Ytterligare klassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar, 42415100 Lyfttruckar, 42415200 Truckar, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning