389728-2023 - ResultatSverige-Nacka: Tjänster för drift av anläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och bemanning av kretsloppscentraler i Nacka Kommun
Referensnummer: NVAAB 2022-37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Varmt välkomna att ta del av Nacka vatten och avfalls upphandling av drift och bemanning av Nacka kommuns kretsloppscentraler! För vidare information om upphandlingens omfattning, vänligen ta del av upphandlingsdokument och bilagor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79993100 Tjänster för drift av anläggning, 90500000 Avfallstjänster, 90514000 Återvinning av avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen