389745-2024 - Resultat
Sverige – Gaser – Laboratoriegas på flaska
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaboratoriegas på flaska
BeskrivningUpphandling av ramavtal för laboratoriegas i flaskor...
Intern identifierareC 2023-1633
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument