2. Förfarande
Förfarande
Titel: Navigationssystem för CT-guidad ablation.
Beskrivning: Navigationssystem för CT-guidad stereotaktisk mikrovågsablation av levertumörer.
Intern identifierare: UPPH2505-00164
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000