389879-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Serviceavtal Andningskompressorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceavtal Andningskompressorer
BeskrivningServiceavtal Andningskompressorer
Intern identifierare71/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareServiceavtal Andningskompressorer