See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lustgasdestruktorer
Beskrivning: Upphandling avseende leverans och installation av sammanlagt 5 stycken lustgasdestruktorer, till förlossningsavdelningarna på sjukhusen i Malmö, Lund, Helsingborg, Ystad och Kristianstad.
Föregående meddelande: 012099-2023
Intern identifierare: 2023-O002174
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000