2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bokförlag KTH jubileum
Beskrivning: Upphandlingen avser ett förlag som ska formge, producera samt distribuera KTH:s jubileumsbok.
Intern identifierare: V-2024-0545
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000