389915-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för upphandling – Upphandlingsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingsverktyg
BeskrivningUpphandlingsverktyg och tillhörande tjänster
Intern identifierareKS 2024/5437 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingssystem