See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts
Beskrivning: Upphandlingen avser skolskjuts och taxitrafik med personbil, skolbuss eller taxi, Bromölla Kommun
Intern identifierare: KS 2023/842
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skolskjutstrafik
Beskrivning: Den del av uppdraget som omfattar skolskjuts med personbil eller skolbuss.
Intern identifierare: Skolskjutstrafik
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Taxiturer
Beskrivning: Den del av uppdraget som omfattar skolskjutstrafik med taxi
Intern identifierare: Taxiturer