390020-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av Norrgårdens äldreboende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av Norrgårdens äldreboende
BeskrivningUpphandling av drift Norrgårdens äldreboende.
Intern identifierareSK2022-0417
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSollentuna kommun bjuder in intresserade anbudsgivare att lämna anbud avseende drift av Norrgårdens äldreboende.
Intern identifierareDrift av Norrgårdens äldreboende