2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serversäkerhetsskåp
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för aktivt kylt serversäkerhetsskåp för aktiv IT-utrustning.
Intern identifierare: 25/44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39122100 Skåp
Ytterligare klassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp, 44211200 Elskåp, 44421720 Förvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000