2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Delområde 06 Mark-projektering
Beskrivning: Upphandlingsområdet Tekniska konsulter avser 15 olika delområden, varav 14 är upphandlade och klara. Den här upphandlingen avser delområde 06 Mark-projektering.
Intern identifierare: RS221357
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000