39008-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse brandskyddsutrustning – Service och leverans av brandskyddsprodukter och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och leverans av brandskyddsprodukter och tjänster
BeskrivningBrandskyddsprodukter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBrandskyddsprodukter
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81726:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning