See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kognitionshjälpmedel
Beskrivning: Upphandlingen avser Kognitionshjälpmedel i form av Ur och klockor (ISO-kod 22 28 03) samt Almanackor, kalendrar och planeringssystem (ISO-kod 22 28 06).
Intern identifierare: 24RS1075
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1662669
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1662670
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1662671