See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Vänern, Norra delen och Göta Älv, Södra
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Vänern, Norra delen och Göta Älv, Södra
Intern identifierare: 25-01850
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1672796
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Göta Älv Södra
Intern identifierare: 25-01850-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Vänern Norra
Intern identifierare: 1672798
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom område Göta Älv Södra och Vänern Norra