2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-450 Trafikomläggning Norrtull, projekt Hagastaden
Beskrivning: Trafikomläggningsarbeten vid Norrtull.
Intern identifierare: E2023-02090
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E-450 Trafikomläggning Norrtull, projekt Hagastaden