390150-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Biodiesel – HVO 100 Till TvNo Textilservice AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHVO 100 Till TvNo Textilservice AB
BeskrivningTvNO Textilservice AB organisationsnummer inbjuder er att lämna anbud avseende fysiska leveranser av HVO100 till produktionsanläggningen på Tenngatan 15 i Norrköping, samt kunna ges möjlighet att tanka publikt.
Intern identifierare02025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09134230 Biodiesel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000