Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA- och VVS-materiel
Referensnummer: 0345-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39350000 Utrustning för avloppsrening
II.1.4.
Kort beskrivning
VA- och VVS-materiel.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39350000 Utrustning för avloppsrening, 44131000 Avloppsbrunnar, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44163111 Avloppsrör, 44163112 Dräneringssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen