390177-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Pickupper – Pickup dubbelhytt med påbyggnadsskåp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPickup dubbelhytt med påbyggnadsskåp
BeskrivningUpphandlingen omfattar en styck Pickup dubbelhytt med påbyggnadsskåp till räddningstjänsten för operativ användning.
Intern identifierareUH25-036
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34131000 Pickupper
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000