2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elastografiutrustning
Beskrivning: Direktupphandling av vibrationskontrollerad transient elastografi till verksamhetsområde medicin, Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro.
Föregående meddelande: 000000-2025
Intern identifierare: MT 2025-0044
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000