390287-2026 - Resultat
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Verksamhetskonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetskonsulter
BeskrivningUpphandling av verksamhetskonsulter till Region Skåne. 3 anbudsområden.
Intern identifierare2024-O000297
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1596541-67fe5f25b05bf4f8c147bb9f
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
Intern identifierare1664918-67fe5f25b05bf4f8c147bba2