390473-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för upphandling – Upphandlingssystem med avtalsdatabas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingssystem med avtalsdatabas
BeskrivningUpphandlingssystem inkl. avtalsdatabas med implementation av system. Inklusive migrering från Beställarens befintliga system, utbildningsinsatser samt löpande drift, support och underhåll under avtalsperioden.
Intern identifierare25/62
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 48312000 Programvara för elektronisk publicering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000