2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Strategisk kompetensförsörjning
Beskrivning: Polismyndigheten avser att upphandla ramavtal för att säkra möjligheten att avropa konsulttjänster för resursförstärkning inom HR-avdelningen.
Intern identifierare: A682.355/2022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Strategisk kompetensförsörjning