390582-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Kundundersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kundundersökning upplevd kvalitet
Referensnummer: TN 2022-0250
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79342310 Kundundersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds anbudsintressenter att ansöka om att få lämna anbud i upphandlingen ramavtal kundundersökning upplevd kvalitét.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311000 Undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen