390621-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Tekniskt arbete för militäranläggningar
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byte duk mm skjutbana Villingsberg
Referensnummer: 3274/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45222200 Tekniskt arbete för militäranläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Byte duk, siktning granulat, återanvända granulat som inte är utslitet och byta granulat som är utslitet bakom skottcentra mm.