390630-2020 - ÄndringSverige-Uppsala: Personalförmedling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster
Referensnummer: SLU ua 2020.2.4.4-1802
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Sveriges lantbruksuniversitet (SLU) inbjuder till anbudsgivning i upphandling av bemanningstjänster inom områdena ekonomi, administrativ personal, infrastruktur, IT- personal samt växthuspersonal och laboratoriepersonal med kompetensnivå 1-3, se bilaga 1.