2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Projektledning Elrevision
Beskrivning: Locum avser anskaffa ett Ramavtal för Projektledning vid Elrevision. Avtal kommer tecknas med två leverantörer i rangordning. Avtalsperioden är 1+1+1+1.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99670:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71314100 Tjänster på elområdet, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster