390820-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Korttidshyra av fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKorttidshyra av fordon
BeskrivningKorttidshyra av fordon
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKorttidshyra av elbilar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86691:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel