See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för arbetskläder med profiltryck
Beskrivning: Länsstyrelsen Gävleborg bjuder in att lämna anbud i detta ramavtal avseende arbetskläder, arbetsskor och tillbehör med profiltryck.
Intern identifierare: 2058-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18130000 Specialarbetskläder, 18140000 Tillbehör till arbetskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000