Denna upphandling avser ramavtal på cyklar, gåstolar och vagnar som hjälpmedel samt samtliga förekommande tillbehör och reservdelar för successiva avrop för 7-klövern.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141720 Gånghjälpmedel, 33180000 Funktionellt stöd, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer, 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer, 34430000 Cyklar, 34912100 Sittvagnar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen